Kalite Politikamız

СНПЧ А7 Сургут, обзоры принтеров и МФУ

GÜRKOMP A.Ş KALİTE POLİTİKASI

 GÜRKOMP A.Ş.;  GÜRMAK ve class marka katı,sıvı ve gaz yakıtlı kalorifer kazanları,alüminyum radyatör,kombi,güneş kolektörü,elektrikli termosifonlar,santrifüj ve piston pompalı hidroforlar,su arıtma cihazları veGÜRKOMP marka hava kompresörleri vb. gibi imalatlarıyla 1972 den itibaren Türkiye geneline yayılmış seçkin bayii ve servis kanalı ile hizmet vermektedir.

İLKEMİZ:        İŞ GÜVENLİĞİ,    KALİTE,     VERİMLİLİK,

                       ÇEVRE DÜZENİ,    MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR
Ayrıca;termin,açıklık,dürüstlük,saygı ve tedarikçilerimizin kalitesi en çok üzerinde durduğumuz hususlardır.

1. İŞ GÜVENLİĞİ :
Gürkomp A.Ş’de “CAN GÜVENLİĞİ HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR” ilkesi politika olarak kabul edilmiştir ve uygulanmaktadır.Tüm üretim makinaları ve çalışma ortamlarında can ve sağlık emniyeti için gerekli tedbirler alınarak titizlikle uygulanır.

2. KALİTE :
Müşterinin belirlediği ve/veya Gürkomp A.Ş. özel kalitesindeki ürün ve hizmetleri zamanında sunmak başarımızın temel kuralıdır.

3.VERİMLİLİK
İyi çalışan bir organizasyon,bilgili ve yetenekli bir yönetim,en üst kademeden en alt kademedeki çalışanlara kadar  tüm kadro arasında iyi bir iletişim,açıklık,saygı ve dürüstlük verimliliğimizin temelidir.

4.ÇEVRE DÜZENİ
Çevreyi kirletmeden üretim yapan en yeni teknolojiye sahip makine ve ekipmanları kullanmak ve üretim atıklarımızı yeniden kullanıma uygun değerlendirmek temel politikalarımızdandır.

5.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Biz müşterilerimiz ve onların memnuniyeti say esinde varlığımızı sürdürebileceğimizin bilincindeyiz.Gücümüzü; çalışanlarımızdan,müşterilerimizden ve tedarikçilerimizden almaktayız.Hedefimiz; adımızı iç pazarda olduğu kadar,dış pazarda da duyurmak ve bunu ISO 9001 KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ ile devam ettirmektir.Amaca ulaşabilmek için tüm GÜRKOMP A.Ş. çalışanları bu politika ve ilkeleri benimsemiştir ve uygulamaktadır.

       UYGULAMA :
          Kalite Politikalarımıza uygun olarak hazırlanmış olan firma hedeflerimiz,ayrı bir doküman olarak <<GÜRKOMP A.Ş. YILLIK FİRMA HEDEFLERİ >> adı altında hazırlanmakta ve tüm ilgili personele  kontrollü doküman olarak dağıtılmaktadır.